UA18EAD15NPM1TI
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
UA18EAD15NPM1TI
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Connector
Sensing Distance 7.874" ~ 59.055" (200mm ~ 1500mm)
Output Type NPN
Response Frequency 1Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series UA18
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 15V ~ 30V