UA30CAD60NGTI
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
UA30CAD60NGTI
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
SENSOR PROX ULTRA 350-6000MM CYL
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 13.78" ~ 236.22" (350mm ~ 6000mm)
Output Type Analog Current, NPN
Response Frequency 1Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series UA30
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 12V ~ 30V