UBR0402B101FZTR\500
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
UBR0402B101FZTR\500
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0402
Beschreibung:
0402, 100 OHM
Auf Lager : 190
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 100 Ohms
Series UBR
Power (Watts) 0.125W, 1/8W