UCR03EWPJSR022
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
UCR03EWPJSR022
Beschreibung:
THICK FILM LOW OHMIC CHIP RESIST
Auf Lager : 10000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.87mm)
Temperature Coefficient 0/ +250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 mOhms
Series UCR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W