UDZSTE-173.3B
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
UDZSTE-173.3B
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
UMD2
Beschreibung:
DIODE ZENER 3.3V 200MW UMD2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package UMD2
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Mfr Rohm Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 120 Ohms