UDZUTE-175.6B
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
UDZUTE-175.6B
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
UMD2
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
DIODE ZENER 5.6V 200MW UMD2
Auf Lager : 24
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 8pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) -
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200mW