Zuhause / LCD, OLED, Graphic / UEZGUI-4088-43WQE-BA
minImg
UEZGUI-4088-43WQE-BA
Future Designs Inc.
Produkt-Nr.:
UEZGUI-4088-43WQE-BA
Beschreibung:
4.3 NO TOUCH LCD GUI MODULE
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 95.04mm W x 54.00mm H
Dot Pixels 480 x 272
Controller Type LPC4088
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)