Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-062N1D-A-350
minImg
UFL-2LPHF6-062N1D-A-350
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-2LPHF6-062N1D-A-350
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 13.78"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.95mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Gray
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 13.78" (350.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz