Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-062N1D-AC-200
minImg
UFL-2LPHF6-062N1D-AC-200
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-2LPHF6-062N1D-AC-200
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 7.874"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 7.874" (200.00mm)
Style U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz