Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-170
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-170
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-170
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 6.693"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 6.693" (170.00mm)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz