Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-200
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-200
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-200
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 7.874"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 7.874" (200.00mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz