Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-066N2-A-260
minImg
UFL-2LPHF6-066N2-A-260
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-2LPHF6-066N2-A-260
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 10.236"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 10.236" (260.00mm)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz