Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-600
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-600
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-600
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 23.62"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 23.62" (600.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz