Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-700
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-700
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-700
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 27.56"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 27.56" (700.00mm)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz