Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-800
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-800
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-800
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG TO PLUG 31.5"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 31.50" (800.00mm)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz