Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35E
minImg
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35E
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35E
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 1.378"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 1.378" (35.00mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz