Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-068SD2T-A-400
minImg
UFL-2LPHF6-068SD2T-A-400
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-2LPHF6-068SD2T-A-400
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 15.75"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 15.75" (400.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz