Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-088N2PD-A-160
minImg
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-160
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-160
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 6.299"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 6.299" (160.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz