Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-088NU3T-A-80
minImg
UFL-2LPHF6-088NU3T-A-80
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-2LPHF6-088NU3T-A-80
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 3.150"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 3.150" (80.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz