Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPV-04N2-A-63SM
minImg
U.FL-2LPV-04N2-A-63SM
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-2LPV-04N2-A-63SM
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG TO PLUG 2.48"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 2.480" (63.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz