Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPVHF-04N1TC-A76ALG
minImg
UFL-2LPVHF-04N1TC-A76ALG
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-2LPVHF-04N1TC-A76ALG
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.992"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color White
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 2.992" (76.00mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz