Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFL-HF6-088N2PD-A-70
minImg
UFL-HF6-088N2PD-A-70
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFL-HF6-088N2PD-A-70
Beschreibung:
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender -
1st Connector -
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 2.756" (70.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender -
1st Connector Mounting Feature -
Style -
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz