Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FL-LPHF6-066N2-A-70
minImg
U.FL-LPHF6-066N2-A-70
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FL-LPHF6-066N2-A-70
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 2.756"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 2.756" (70.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz