Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FLHF-ELM6-088N3PDAT150
minImg
U.FLHF-ELM6-088N3PDAT150
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FLHF-ELM6-088N3PDAT150
Beschreibung:
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector -
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 5.906" (150.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender -
1st Connector Mounting Feature -
Style -
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz