Zuhause / Coaxial Cables (RF) / U.FLHF-ELM6-088N3PDATF235
minImg
U.FLHF-ELM6-088N3PDATF235
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
U.FLHF-ELM6-088N3PDATF235
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector -
1st Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 9.252" (235.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz