Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFLHF6-068K3TSA16-101.5NT
minImg
UFLHF6-068K3TSA16-101.5NT
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFLHF6-068K3TSA16-101.5NT
Beschreibung:
CABLE ASSEMBLY U.FL PLUG SMT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender -
1st Connector -
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector -
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 3.996" (101.50mm)