Zuhause / Coaxial Cables (RF) / UFLVHF6-04K2TTFVA13-94.5
minImg
UFLVHF6-04K2TTFVA13-94.5
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
UFLVHF6-04K2TTFVA13-94.5
Beschreibung:
CONNECTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 3.720" (94.50mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz