UHE-12/2500-D24-C
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
UHE-12/2500-D24-C
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 12V 30W
Auf Lager : 152
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Control Features Enable, Active High
Series UHE (30W)
Power (Watts) 30 W
Type Isolated Module
Package / Case 9-DIP Module, 6 Leads
Efficiency 92%