UMA-36-54-1
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMA-36-54-1
Beschreibung:
SAFETY MAT 36X54 M8 BLK 100M
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 54.00" (1371.6mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 5.12" (130.0mm)
Package Box
Width 36.00" (914.4mm)