UMA-48-60-1
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMA-48-60-1
Beschreibung:
SAFETY MAT 48X60 M8 BLK 100M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Color Black
Approval Agency CE, cULus
Material Polyurethane (PUR)
Product Status Obsolete
Series UMA
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 60.00" (1524.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 5.12" (130.0mm)
Package Box
Width 48.00" (1219.2mm)