UMK316B7105KL-T
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
UMK316B7105KL-T
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Auf Lager : 98269
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series M
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 1 µF