UMMA-0600-1500-2
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMMA-0600-1500-2
Beschreibung:
BLK 0600MMX1500MM TWO 3-PIN M8
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Color Black
Approval Agency CE, cULus
Material Polyurethane (PUR)
Product Status Obsolete
Weight -
Series UMA
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 59.10" (1500.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length -
Package Bulk
Width 23.62" (600.0mm)