UMMA-0800-1250-2
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMMA-0800-1250-2
Beschreibung:
BLK 0800MMX1250MM TWO 3-PIN M8
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Color Black
Approval Agency CE, cULus
Material Polyurethane (PUR)
Product Status Obsolete
Weight -
Series UMA
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 49.20" (1250.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length -
Package Bulk
Width 31.50" (800.0mm)