UMYM10-0500-0300
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-0500-0300
Beschreibung:
SAFETY MAT 500X300MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 11.81" (300.0mm)
Package Bulk
Width 19.70" (500.0mm)