UMYM10-0600-0300-FD2
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-0600-0300-FD2
Beschreibung:
METRIC MAT YEL 600MMX300MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 11.81" (300.0mm)
Package Bulk
Width 23.62" (600.0mm)