UMYM10-0600-1500
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-0600-1500
Beschreibung:
SAFETY MAT 600X1500MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 59.10" (1500.0mm)
Package Bulk
Width 23.62" (600.0mm)