UMYM10-0900-0600
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-0900-0600
Beschreibung:
SAFETY MAT 900X600MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 23.62" (600.0mm)
Package Bulk
Width 35.43" (900.0mm)