UMYM10-1000-0300
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-1000-0300
Beschreibung:
SAFETY MAT 1000X300MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 11.81" (300.0mm)
Package Bulk
Width 39.40" (1000.0mm)