UMYM10-1100-0400
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-1100-0400
Beschreibung:
SAFETY MAT 1100X400MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Yellow
Approval Agency CE, CSA, cULus, TUV
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Series UMY10
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 15.75" (400.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 32.81' (10.00m)
Package Bulk
Width 43.30" (1100.0mm)