UMYM10-1100-0500
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-1100-0500
Beschreibung:
SAFETY MAT 1100X500MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 19.70" (500.0mm)
Package Bulk
Width 43.30" (1100.0mm)