UMYM10-1200-0400
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-1200-0400
Beschreibung:
SAFETY MAT 1200X400MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 15.75" (400.0mm)
Package Bulk
Width 47.24" (1200.0mm)