UMYM10-1200-1250
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM10-1200-1250
Beschreibung:
SAFETY MAT 1200X1250MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 49.20" (1250.0mm)
Package Bulk
Width 47.24" (1200.0mm)