UMYM5-0300-1500
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM5-0300-1500
Beschreibung:
SAFETY MAT 300X1500MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Yellow
Approval Agency CE, CSA, cULus, TUV
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Series UMY5
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 59.10" (1500.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 16.40' (5.00m)
Package Bulk
Width 11.81" (300.0mm)