UMYM5-0500-1500
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM5-0500-1500
Beschreibung:
SAFETY MAT 500X1500MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 59.10" (1500.0mm)
Package Bulk
Width 19.70" (500.0mm)