UMYM5-0800-0750
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM5-0800-0750
Beschreibung:
SAFETY MAT 800X750MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 29.50" (750.0mm)
Package Bulk
Width 31.50" (800.0mm)