UMYM5-0900-1750
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM5-0900-1750
Beschreibung:
SAFETY MAT 900X1750MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 68.90" (1750.0mm)
Package Bulk
Width 35.43" (900.0mm)