UMYM5-1000-0900
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM5-1000-0900
Beschreibung:
SAFETY MAT 1000X900MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 35.43" (900.0mm)
Package Bulk
Width 39.40" (1000.0mm)