UMYM5-1100-1000
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM5-1100-1000
Beschreibung:
SAFETY MAT 1100X1000MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 39.40" (1000.0mm)
Package Bulk
Width 43.30" (1100.0mm)