UMYM5-1200-0950
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
UMYM5-1200-0950
Beschreibung:
SAFETY MAT 1200X950MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 37.40" (950.0mm)
Package Bulk
Width 47.24" (1200.0mm)