UP050RH3R3K-NAC
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
UP050RH3R3K-NAC
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
CAP CER 3.3PF 50V R2H AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient R2H
Product Status Obsolete
Ratings -
Series -
Package / Case Axial
Thickness (Max) -
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 3.3 pF